FRANCISCO PONS ARNAU. kvindeportræt.

2597464. FRANCISCO PONS ARNAU. kvindeportræt.

Olie på lærred Signeret 110x100 cm.

Original inddeling. Let slitage. Stel i stuk og forgyldt træ.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 926