SKÆNK/SKRIVEBORD, 2000-tallet.

2596899. SKÆNK/SKRIVEBORD, 2000-tallet.

Lakeret. En kasse i en kasse. Længde ca 110, bredde 50, højde 73 cm.

Overfladeslitage. Ridser og mærker. Skader på det ene hjørne.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 626