TÆPPE, tæppe, signeret, 310 x 197 cm.

259651. TÆPPE, tæppe, signeret, 310 x 197 cm.

Vævet med inspiration fra Märta Måås Fjetterströms mønster "Ståndaren".

Slitage, beskadiget hjørne.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, beskadiget hjørne.

Antal besøg: 2.429