LAND, delvist malet, slutningen af det 20. århundrede.

259643. LAND, delvist malet, slutningen af det 20. århundrede.

Længde 103, bredde 42, højde 110 cm.

Maling, malingrester og Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 662