STOLE, 6 stk, hvide ben med forgyldt streg.

259624. STOLE, 6 stk, hvide ben med forgyldt streg.

Midten af det 20. århundrede.

Farve slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Midten af det 20. århundrede.

Farve slid.

Antal besøg: 697