HØJDEJUSTERINGSENHED til ældre loftslamper.

2596202. HØJDEJUSTERINGSENHED til ældre loftslamper.

Længde ca 29 cm.

Brugs- og aldersslitage Mærker Ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca 29 cm.

Antal besøg: 313