MICHAIL PIASKOWSKIJ. Lenin, olie på lærred, usigneret.

2594795. MICHAIL PIASKOWSKIJ. Lenin, olie på lærred, usigneret.

80 x 60 cm, uindrammet.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

80 x 60 cm, uindrammet.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 401