Prøve af månen, rødt glas, århundredeskiftet 1800/1900.

259455. Prøve af månen, rødt glas, århundredeskiftet 1800/1900.

Totalhøjde 65, lampehøjde 30 cm.

Brugsslitage og et beslag knækket.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.236