HANS PRINS. Akvarel, signeret.

2594458. HANS PRINS. Akvarel, signeret.

Ramme ca 63 x 79 cm.

Glas mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ramme ca 63 x 79 cm.

Glas mangler.

Antal besøg: 509