ÆSKE til SYSILKE, træ, Gutermanns sysilke, første halvdel af det 20. århundrede.

259302. ÆSKE til SYSILKE, træ, Gutermanns sysilke, første halvdel af det 20. århundrede.

Masurisk birk og eg, glasskodder. Mål 24 x 44 cm, højde 22 cm.

Slitage, rust, mangler glasdør på toppen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.867