GILLIS LUNDGREN. REOLDE, teaktræ, 1900-tallet.

2591620. GILLIS LUNDGREN. REOLDE, teaktræ, 1900-tallet.

Højde 157 cm Længde 168 cm Dybde 42 cm.

Brugsslitage. Glidende. Ridser. Nogle dele solbleget. Mangler bagstykke på den ene overdel.

Kunstner/designer

Gillis Lundgren (1929–2016)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Gillis Lundgren (1929–2016)

Antal besøg: 854