POOLBORD, Frederick Willys.

POOLBORD, Frederick Willys.
2590592. POOLBORD, Frederick Willys.

Højde 83 cm Længde 209 cm Bredde 110 cm.

Ikke samlet på billedet. Brugsslitage, ridser, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 781