ERIC LAURITZEN. Olie på lærred, signeret.

2589986. ERIC LAURITZEN. Olie på lærred, signeret.

Cirka 53 x 53 cm.

Brugstilstand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Cirka 53 x 53 cm.

Brugstilstand.

Antal besøg: 605