WILLY LINDBERG. olie på Panel, signeret.

2589757. WILLY LINDBERG. olie på Panel, signeret.

Rammemål ca 63 x 72 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammemål ca 63 x 72 cm.

Antal besøg: 435