LYS, et par, marmor, sengustaviansk stil, 20. århundrede.

258903. LYS, et par, marmor, sengustaviansk stil, 20. århundrede.

Højde 27 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 27 cm.

Brugsslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 659