Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Göteborgs Auktionsverk
Kunst
Malerie
OSCAR LYCKE. "Vinterdag, motiv fra Gesunda i Medelpad", olie på lærred, sign.
258859. OSCAR LYCKE. "Vinterdag, motiv fra Gesunda i Medelpad", olie på lærred, sign.
82 x 130 cm.
Vis hele teksten
Noget farvetab.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
82 x 130 cm.
Vis hele teksten
Noget farvetab.
Göteborgs Auktionsverk
Antal besøg:
1.491