Ubekendt kunstner. Olie på lærred, Signeret Miller.

258796. Ubekendt kunstner. Olie på lærred, Signeret Miller.

58,5 x 88 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

58,5 x 88 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 7.034