SPILKONSOL, Hyperkin, Retron 5.

2587313. SPILKONSOL, Hyperkin, Retron 5.

Nintendo 8 bit, super nintendo 16 bit, Sega 8 bit, Sega Mega Drive 8 bit, Game Boy Advance Spiller alle regioner, EU, Japan, USA, fuld HD.

Brugsslitage Svensk strømstik til adapter mangler Ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 541