CORNISCHER, 9 stk, århundredeskiftet 1900 og BLOMSTERPIEDESTAL.

25865. CORNISCHER, 9 stk, århundredeskiftet 1900 og BLOMSTERPIEDESTAL.

Buet form. Forskellige designs 4 + 3 + 2 stk.
Længde 135 - 148 cm.
Blomstersokkel, højde 31 cm.

Skader og slitage på gesimser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 135 - 148 cm.
Blomstersokkel, højde 31 cm.

Antal besøg: 5.420