JOHAN FREDRIK LÖFGREN, SALTSKEER, TO STK.

2586429. JOHAN FREDRIK LÖFGREN, SALTSKEER, TO STK.

Sølv med forgyldte skeblade, gammel fransk model, stemplet Karlskrona 1847, længde 11 cm, vægt 13 gram.

Brugsslitage.

Tema

A collection of silver from Karlskrona

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Tema

Antal besøg: 669