DESK, eg, anden halvdel af det 20. århundrede.

258565. DESK, eg, anden halvdel af det 20. århundrede.

Direktørs skrivebord.
Længde 210, bredde 100, højde 76 cm.

Brugsslitage samt ridser og solblegning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Direktørs skrivebord.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 650