VICENÇ OLIVER. Lund.

VICENÇ OLIVER. Lund.
2584421. VICENÇ OLIVER. Lund.

Olie på lærred Signeret 45,5x33 cm.

I god stand. Stel i stuk, malet og forgyldt træ, med fejl.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!
2584421. VICENÇ OLIVER. Lund.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 477