HUV og kaffekværn, Rusland.

HUV og kaffekværn, Rusland.
258386. HUV og kaffekværn, Rusland.

Kafferister dateret 1903. Højde 32 cm Hætte, angiveligt russisk, til servering over en tallerken, diameter ca. 31,5 cm.

Slitage og skader, buler, dele mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 838