2582798. VINYL, singler og LP'er.
Omkring 47 singler, herunder Lill-Babs, ABBA Waterloo (1974), Tommy Körberg, Ray Charles, Cliff Richards.
6 LP'er, børneplader, inklusive Junglebogen.
Brugsslitage og ælde. Ikke fuldt anmeldt, ingen garanti givet, Alle LP'er og cirka 20 singler mangler konvolutter. Konvolut varierende Brugsslitage/slid.