FORGYLDT MESSING TO GREEN VÆGSKONSE.

2582394. FORGYLDT MESSING TO GREEN VÆGSKONSE.

En kraftig kvalitetslampelampe i forgyldt messing med to grene, L. 27cm.

Trænger til omledning, generel slitage til forgyldningen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 349