OIDENTIFIERADE KONSTNÄRER. Litografier, 2 stk, signerede og nummererede.

258176. OIDENTIFIERADE KONSTNÄRER. Litografier, 2 stk, signerede og nummererede.

Ansigt, signeret og nummereret 55/75, 32x23,5 cm.
Elefant, signeret og nummereret 73/95, 53x40 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 669