DESK, gustaviansk stil, 20. århundrede.

257817. DESK, gustaviansk stil, 20. århundrede.

Rigt dekoreret med bronze. Runde riflede ben.
Mahogni faner.
Længde 122, bredde 67, højde 78 cm.

Brugsslitage, det ene ben er løst. Ridser, stød og stød.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mahogni faner.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.241