KARL GUSTAV HOLMBERG. Hav, olie på Panel, signeret.

257722. KARL GUSTAV HOLMBERG. Hav, olie på Panel, signeret.

95 x 135 cm.

Fik øje på.

Kunstner/designer

Karl Gustav Holmberg (1916–1994)

Få foretaget en gratis vurdering!

95 x 135 cm.

Fik øje på.

Kunstner/designer

Antal besøg: 1.449