BORD, 4 stole Chippendale stil, første halvdel af det 20. århundrede.

257656. BORD, 4 stole Chippendale stil, første halvdel af det 20. århundrede.

stole højde 86 cm bord, højde 75 cm, diameter 104 cm, tillægsplade 40 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besøg: 6.724