GÖSTA CALMEYER. INTER FRATERES.

2576265. GÖSTA CALMEYER. INTER FRATERES.

Mixed media på lærred, signeret og dateret -69, 110x85 cm.

Herkomst: arv fra kunstneren.

Rammen mangler den ene side, skader og fugt.

Kunstner/designer

Gösta Calmeyer (1927–2022)

Få foretaget en gratis vurdering!

Herkomst: arv fra kunstneren.

Kunstner/designer

Gösta Calmeyer (1927–2022)

Antal besøg: 283