LEIF PERSSON. Olie på Panel.

LEIF PERSSON. Olie på Panel.
2576039. LEIF PERSSON. Olie på Panel.

Gårdmotiv. Signeret og dateret -66 33x42 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 337