SALON GROUP, 4 dele, rokokostil, AB Larsson & Nilsson, Malmø, 1900-tallet.

257570. SALON GROUP, 4 dele, rokokostil, AB Larsson & Nilsson, Malmø, 1900-tallet.

Gammelt pink brokade stof. Polstrede løse hynder og ryg. Træramme. Sofa længde ca 105 cm. 2 lænestole. Bordlængde 111, bredde 60, højde 58 cm.

Mindre stød og ridser. Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.362