PINNSTOL for børn, begyndelsen af det 20. århundrede.

257317. PINNSTOL for børn, begyndelsen af det 20. århundrede.

Pindestol til børn.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Pindestol til børn.

Brugsslitage.

Antal besøg: 3.369