PIDESTAL, forgyldt træ med dobbelte marmorplader, 20. århundrede.

257240. PIDESTAL, forgyldt træ med dobbelte marmorplader, 20. århundrede.

Højde 66 cm Diameter 25x25 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 847