EVA BOSTRÖM. Farvelitografier, 2 stk, EA, sign.

2571316. EVA BOSTRÖM. Farvelitografier, 2 stk, EA, sign.

Tygebær og blåbær, ca. 18x22,5 cm.
Stilleben med blandt andet citron, billedstørrelse ca. 8x11 cm.

Ikke ram.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ikke ram.

Antal besøg: 208