GUNNAR JOHNSSON. Komposition, Olie på Panel, signeret.

257035. GUNNAR JOHNSSON. Komposition, Olie på Panel, signeret.

Cirka 20 x 30 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Cirka 20 x 30 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.982