19. C. KINESISK AKVARVER PÅ RISEPAPIR.

2570128. 19. C. KINESISK AKVARVER PÅ RISEPAPIR.

Tre kinesiske indrammede akvareller fra det 19. århundrede på marv (ris)papir af blomster og insekter, rammestørrelse 34 x 27 cm.

Nogle skader på rammer og kunstværker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 306