VÄVLUNOR 1 par, folklore, nogle dateret 1761.

256996. VÄVLUNOR 1 par, folklore, nogle dateret 1761.

Udskåret dekoration, længde ca. 42 cm.

Slid, beskadigelse. Monogram og dating.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 756