SPISESKAB, eg, Nyrenæssance, 18/1900 tallet.

256739. SPISESKAB, eg, Nyrenæssance, 18/1900 tallet.

Spisestueskab i eg med monterbart overskab.

Længde 175 cm.
Bredde 80,5 cm.
Højde 261 cm.

Pletter, Brugsslitage, nøgle mangler til underskab, grove revner i overskab, frigjort limning på 4 lister til drejede understøtninger, afsavet krone.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 175 cm.
Bredde 80,5 cm.
Højde 261 cm.

Antal besøg: 879