Armbånd, 585 hvidguld.

Armbånd, 585 hvidguld.
2567297. Armbånd, 585 hvidguld.

Armbånd lavet af 585 hvidguld, bestående af to rævehalekæder loddet sammen og en æskelås, hver med en sikkerhedsotte til højre og venstre, L.20cm, B.8.5mm, stemplet på låsen, legeret testet, vægt: 53.16 g.

Fremstår med aldersrelaterede brugsspor, delvise ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 469