OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olie på papplade, Panel, signeret c F Schmidt.

256729. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olie på papplade, Panel, signeret c F Schmidt.

28x39 cm.

Ramme defekt.

Få foretaget en gratis vurdering!

28x39 cm.

Ramme defekt.

Antal besøg: 1.269