256683. VASER i glas, 2 stk, Lars Hellsten, Skrue. Anden halvdel af det 20. århundrede. Underskrevet.
Vase. Højde 16,5 cm. Mærket Screw Sweden Fuld blykrystal. Signeret Hellsten Skruf HIB 2-1.
Vase. Højde 13 cm. Signeret Hellsten Skruf HIB 1-2.
Brugstilstand.
Rapport.