BROR NILSSON. Olie på Panel, 2 stk, signeret 37-45.

256670. BROR NILSSON. Olie på Panel, 2 stk, signeret 37-45.

Dedikation til tergo.
Ca. 11,5-17 og 21x26 cm.

Mindre maleri med krakeleringer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Dedikation til tergo.
Ca. 11,5-17 og 21x26 cm.

Antal besøg: 2.579