2566575. FLEETWOOD MAC, 2 vinylplader.
Peter Greens Fleetwood Mac, Blue Horizon, 7-63200 Stereo, engelsk trykning.
Derefter Playing On, RS 6338, tysk trykning.
Peter Green's - skive med ridser, omslag med revner og slitage, indvendig ærme mangler Så spil videre - skive med ridser, omslag med mindre brugsspor Peter Hedgrens dødsbo.