BROR NILSSON. Olie på Panel, signeret B. Nilsson og dateret 70.

256617. BROR NILSSON. Olie på Panel, signeret B. Nilsson og dateret 70.

Ca. 46x51 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 46x51 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 3.459