SKÆNK, teaktræ, midten af 1900-tallet.

256497. SKÆNK, teaktræ, midten af 1900-tallet.

Skænk med skuffer, hylder og skriveplade Længde 101,5, bredde 42, højde 71 cm.

Brugsslitage, ridser og blå mærker, svage pletter på bordplade.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 665