RING I PLATINUM MED 3 DIAMANTER, 1,83 ct.

2564622. RING I PLATINUM MED 3 DIAMANTER, 1,83 ct.

Tre sæt diamanter på i alt 1,83 ct. W/Si. Ringstørrelse ca. 56 (17,75 mm). Stemplet Wallin & Thorsen, Borås 1947. Vægt omkring 4,2 gram.

Brugsspor.
Ujævn skinne.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsspor.
Ujævn skinne.

Antal besøg: 788