ESPRESSOMASKINE, La Pavoni, Italien.

2564364. ESPRESSOMASKINE, La Pavoni, Italien.

Model professionel. Højde 33 cm.

Brugsslitage. Indvendigt filter mangler til kaffepressen. Der ydes ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.105