KLADEBORD, første halvdel af det 20. århundrede.

256418. KLADEBORD, første halvdel af det 20. århundrede.

Firkantet skive med marquetry dekor. Skive 91 x 91 cm. højde ca 73 cm.

Herkomst Upperuds palæ.

Mindre ridser og slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Herkomst Upperuds palæ.

Mindre ridser og slitage.

Antal besøg: 681