SKAB, gustaviansk stil, 20. århundrede.

256399. SKAB, gustaviansk stil, 20. århundrede.

Skab med fire låger. Overdel i spejlglas med glashylde og udtræksplade af træ. Underdel med to skuffer og en træhylde. Udstyret med en lampe.

Længde 88 cm.
Bredde 37,5 cm.
Højde 142 cm.

Brugsslitage, revne i spejlglas, skade på finer, mindre skade på plade, lampe ikke funktionstestet.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 88 cm.
Bredde 37,5 cm.
Højde 142 cm.

Nøgle/nøgler findes

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 799